DOLAR 8,4446
EURO 10,2014
ALTIN 492,731
BIST 1441,33
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Erzurum 22°C
Parçalı Bulutlu

Turnuvada 3. Hafta

10.11.2008
147
A+
A-

3.HAFTA A GRUBU PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

 O

 G

 A

 Av

 1

OLURDERE 

3

3

 –

– 

19

3

16

9

 2

TAŞLIKÖY

3

3

 –

– 

15

5

10

9

 3

YAYLABAŞI-BOZDOGAN

3

2

1

7

11

-4

6

 4

OLGUN

3

1

1

1

12

8

4

4

 5

EĞLEK

3

1

2

8

13

-5

3

 6

OĞUZKENT

3

2

 1

9

13

-4

2

 7

AKBAYIR

3

1

2

5

13

-8

1

 8

B.GÖREN-GÜVENLİK

3

3

5

14

-9

0

 

3.HAFTA B GRUBU PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

 O

 G

 A

 Av

 1

SÜNGÜBAYIR

3

2

 –

1

14

7

7

6

 2

BEŞKAYA-ÇATAKSU

3

2

 –

1

10

6

4

6

 3

ILIKAYNAK

3

2

1

12

10

2

6

 4

KEKİKLİ

 3 

1

1

1

7

8

-1

4

 5

GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS

3

1

1

1

7

9

-2

4

 6

KARAKOÇLAR

3

1

2

11

9

2

3

 7

A.KARACASU

3

1

2

9

13

-4

3

 8

ATLI KÖYÜ

3

1

2

6

14

-8

3

3. HAFTA

GOL KRALI
Nevzat Alkan(Olurdere) 6 gol
Zafer Şahin (Beşkaya-Çataksu) 6 gol
A. Recep Aksu ( Karakoçlar) 5 gol
Çağdaş Alkan (Olurdere) 5 gol
Oğzhan Telci (Süngübayır) 5 gol
Emrah Candan (Kekikli) 5 gol
Sedat Canbolat (Taşlıköy) 5 gol
Mecit Şenyayla (Karakoçlar) 4 gol
Serkan Kaya( Ilıkaynak) 4 gol
Çoşkun Kaya(Eğlek) 4 gol
Erkan Keskin (Taşlıköy) 4 GOL
Faruk İyisoy( Oğuzkent) 4 gol
Davut İyisoy( Oğzkent) 4 gol
Kadir Kılıç( Olgun) 4 gol
Deniz Alkan( Taşlıköy) 4 gol

Haftanın Futbolcusu
 Çoşkun Kaya (Eğlek)

Haftanın Teknik Direktörü
Tünay Yeşilyurt (Beşkaya-Çataksu)
Avni Sezen ( Taşlıköy)

Cezalılar
 Talip Kaya: (iki hafta üst üste sarıkart)
İhraç edilenler yazılmadı
.

HAFTANIN TAKIMLARI(En fazla gol atanlar)
Taşlıköy *Olurdere *Süngübayır * Eğlek
 

A GRUBU 3.HAFTA  6 NİSAN 1.SAHA

15.00  OĞUZKENT   2  6 TAŞLIKÖY
16.00 YAYLABAŞI-BOZDOĞAN  3  2 OLGUN
17.00 BOĞAZGÖREN-GÜVENDİK  2  5 EĞLEK
18.00 AKBAYIR  1  4 OLURDERE

 

B GRUBU 3.HAFTA 6NİSAN 2.SAHA

15.00
KEKİKLİ 
 2
 2
 GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS
16.00
ATLI KÖYÜ
 4
 3
 ILIKAYNAK
17.00
KARAKOÇLAR
 1
 4
SÜNGÜBAYIR
18.00
BEŞKAYA-ÇATAKSU
 4
 2
A.KARACASU
4.hafta Maç Proğramı

A GRUBU 4.HAFTA  13 NİSAN 2.SAHA

15.00 YAYLABAŞI-BOZDOĞAN      EĞLEK
16.00 OĞUZKENT     OLURDERE
17.00 BOĞAZGÖREN-GÜVENLİK     AKBAYIR
18.00 TAŞLIKÖY     OLGUN

 

B GRUBU 4.HAFTA 13 NİSAN 1.SAHA

15.00
ATLI KÖYÜ 
 
 
SÜNGÜBAYIR
16.00
KEKİKLİ 
 
 
A.KARACASU 
17.00
KARAKOÇLAR
 
 
BEŞKAYA-ÇATAKSU
18.00
GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS
 
 
ILIKAYNAK
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.