DOLAR 8,5314
EURO 10,1279
ALTIN 498,086
BIST 1360,75
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Erzurum 29°C
Parçalı Bulutlu

Taşlıköy Olurdere Çeyrek Finalde

10.11.2008
220
A+
A-

A Grubunda Turnuvanın favori ekibi Tüm rekorları alt üst etti. Mercedes Olurdere Tutulmuyor

Olurdere Oğuzkent’e bir çuval gol attı; 4 maçta 4 galibiyet alarak şimdiden Çeyrek final vizesini aldı.

Olurdere: 13

Oğuzkent:0

Aynı Gruptaki Jaguar Taşlıköy  ise fire vermeden, hız kesmeden erken çeyrek final biletini aldı.

Taşlıköy: 8

Olgun    : 0

 3.HAFTA A GRUBU PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

 O

 G

 A

 Av

 1

OLURDERE 

4

4

 –

– 

32

3

29

12

 2

TAŞLIKÖY

4

4

 –

– 

23

5

18

12

 3

YAYLABAŞI-BOZDOGAN

4

3

1

11

14

-3

9

 4

AKBAYIR

4

1

1

2

15

14

1

4

 5

OLGUN

4

1

1

2

12

16

-4

4

 6

EĞLEK

4

1

 3

11

17

-6

3

 7

OĞUZKENT

4

2

2

9

26

-17

2

 8

B.GÖREN-GÜVENLİK

4

4

6

24

-18

0

 3.HAFTA B GRUBU PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

 O

 G

 A

 Av

 1

SÜNGÜBAYIR

4

3

 –

1

20

9

11

9

 2

BEŞKAYA-ÇATAKSU

4

3

 –

1

14

8

6

9

 3

ILIKAYNAK

4

3

1

17

14

3

9

 4

A.KARACASU

4

2

2

13

16

-3

6

 5

KEKİKLİ

4

1

1

2

10

12

-2

4

 6

G.GÖRÜNDÜ-ALOS

4

1

1

2

11

14

-3

4

 7

KARAKOÇLAR

4

1

3

13

13

3

 8

ATLI KÖYÜ

4

1

3

8

20

-12

3



  A GRUBU 4.HAFTA  13 NİSAN 2.SAHA

15.00 YAYLABAŞI-BOZDOĞAN   4  3 EĞLEK
16.00 OĞUZKENT  0  13 OLURDERE
17.00 BOĞAZGÖREN-GÜVENLİK  1  10 AKBAYIR
18.00 TAŞLIKÖY  8   0 OLGUN

 

B GRUBU 4.HAFTA 13 NİSAN 1.SAHA

15.00 ATLI KÖYÜ   2  6 SÜNGÜBAYIR
16.00 KEKİKLİ   3  4 A.KARACASU 
17.00 KARAKOÇLAR  2  4 BEŞKAYA-ÇATAKSU
18.00 GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS  4  5 ILIKAYNAK
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.