DOLAR 18,6452
EURO 19,6508
ALTIN 1077,071
BIST 4962,97
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Erzurum °C

Olur İlçesi Protokol Listesi

Olur İlçesi Protokol Listesi
12.11.2008
725
A+
A-
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
Kaymakam İlker EKER
Belediye Başkanı Sıddık DEMİRCAN
        
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI (KAYMAKAMLIK)
İlçe Yazı İşleri Müdürü  Yılmaz ÇİFTÇİOĞLU
İlçe Nüfus Müdürü  Serap ZENGİN 
        
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI  (İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ)
İlçe Emniyet Amiri Durmuş CANDAN 
        
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI (İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI)
İlçe Jandarma Komutanı  J.Asb.Kd.Bçvş. Selahattin ŞAHİN 
        
CUMHURBAŞKANLIĞI’NA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Müftüsü Ferhat KOÇAK 
        
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI 
Sosyal Yardımlaşama ve Dayanışma Vakfı Müdürü  Nevzat BEĞEN 
        
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI 
İlçe Tapu Müdürü V. Bahattin ÖREN 
        
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI 
İlçe Tarım ve Orman Müdürü V. Uğur SEZGİN 
        
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI 
İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü V. Necati YALÇIN 
        
MALİYE BAKANLIĞI 
İlçe Malmüdürü V. Nurettin COŞKUN 
        
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI 
İlçe Milli Eğitim Müdürü  Halil İbrahim GÜNEY 
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü  Nurullah POLAT 
        
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü V. Erdal BEKTAŞ
        
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI 
İlçe Orman İşletme Şefi Murathan HEKİMOĞLU
        
SAĞLIK BAKANLIĞI
İlçe Enterge Hastanesi Başhekimi Dr. Tamer SEÇKİN
İlçe Enterge Hastanesi Müdürü V. Yakup ZENGİN
        
ULAŞTIRMA BAKANLIĞI
PTT Sorumlusu  Ünal ÇİÇEK
Türk Telekom Şube Şefi Veysel ÖZDEMİR
        
TARIMSAL KURULUŞLAR
Tarım Kredi Kooparatifi Müdürü Hakan ÇİÇEK
        
MESLEK KURULUŞLARI
Ziraat Odası Başkanı Tuncay ŞİMŞEK
Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Tahsin OKTAY
Muhtarlar Dernek Başkanı  Vedat ERGÜN
Çiftçi Mallarını Koruma Başkanı Cüneyit CENGİZ
        
BANKA TEMSİLCİLERİ
Ziraat Bankası Şube Müdürü İsmail Emre BİLEN
        
NOTER 
Noter İmza Yetkili Katip Çağdaş YALÇIN
        
DİĞER KURULUŞLAR
ESKİ Olur Şubesi Sorumlusu Aslan DURAN
ARAS A.Ş. İşletme Başmühendisi Yalçın ARSLAN
        
TBMM’DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER 
AK Parti İlçe Başkanı  Mevlüt KAYA
CHP İlçe Başkanı Feridun KAPLAN
MHP İlçe Başkanı Hacı Osman AKTÜRK
İYİ Parti İlçe Başkanı  Huriye ÖZGÜL
        
        
TBMM’DE GURUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLER
SP İlçe Başkanı Abdulmecit KILIÇ
        
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
Belediye Meclis Üyesi   (AK PARTİ) Mahmut ALTAN
Belediye Meclis Üyesi   (AK PARTİ) Gökçin ÖZDEMİR
Belediye Meclis Üyesi   (AK PARTİ) Tuncay ŞİMŞEK 
Belediye Meclis Üyesi   (AK PARTİ) Gürsel AKPINAR
Belediye Meclis Üyesi   (AK PARTİ) Cevat KOÇAK
Belediye Meclis Üyesi        (MHP) Kemal AKTÜRK
Belediye Meclis Üyesi        (MHP) Kenan DİNÇ
Belediye Meclis Üyesi  (İYİ PARTİ) Hayrettin KILIÇ
Belediye Meclis Üyesi  (İYİ PARTİ) Okay YORULMAZ