DOLAR 8,2828
EURO 9,9946
ALTIN 483,185
BIST 1427,73
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Erzurum 18°C
Mevzi Sağanak

Turnuvada Kura Çekimi

10.11.2008
145
A+
A-

KURALAR  ÇEKİLDİ
  Olur merkez takım çıkaramadığından turnuvadan çekildiğini açıkladı.Yerine uzunharman nın girme ihtimali var. Guruplar şöyle oluştu
.

 

 TURNUVAYA KATILAN KÖYLER

  A-GRUBU

AKBAYIR KÖYÜ
OLUR MERKEZ
EYLEK KÖYÜ
TAŞLIKÖY
YAYLABAŞI- BOZDOĞAN KÖYÜ
OĞUZKENT KÖYÜ
BOĞAZGÖREN-BEĞENDİK KÖYLERİ
OLGUN KÖYÜ

 B-GRUBU

BEŞKAYA- ÇATAKSU KÖYLERİ
AŞAĞIKARACASU KÖYÜ
SÜNGÜBAYIR KÖYÜ
GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS KÖYLERİ
ATLI KÖYÜ
KEKİKLİ KÖYÜ
KARAKOÇLAR KÖYÜ
ILIKAYNAK KÖYÜ

MAÇLAR VE TARİHLERİ

A GRUBU 1.HAFTA  23 MART 1.SAHA

15.00  AKBAYIR     OĞUZKENT
16.00  OLUR     YAYLABAŞI-BOZDOGAN
17.00  EĞLEK     TAŞLIKÖY
18.00  BOĞAZGÖREN-BEĞENDİK     OLGUN

B GRUBU 1.HAFTA 23.MART 2.SAHA

15.00  BEŞKAYA-ÇATAKSU      KEKİKLİ 
16.00  A.KARACASU      ATLI KÖYÜ
17.00 SÜNGÜBAYIR     GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS
18.00 KARAKOÇLAR     ILIKAYNAK

A GRUBU 2.HAFTA  30 MART 2.SAHA

15.00 BOĞAZGÖREN-BEĞENDİK      YAYLABAŞI-BOZDOĞAN
16.00 AKBAYIR     TAŞLIKÖY 
17.00 OĞUZKENT      OLGUN
18.00 OLUR      EĞLEK 

 

B GRUBU 2.HAFTA 30.MART 1.SAHA

15.00  KARAKOÇLAR      ATLI KÖYÜ
16.00 BEŞKAYA-ÇATAKSU      GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS
17.00 KEKİKLİ     ILIKAYNAK
18.00 A.KARACASU     SÜNGÜBAYIR

 

A GRUBU 3.HAFTA< /font>  6 NİSAN 1.SAHA

15.00  OĞUZKENT      TAŞLIKÖY
16.00 YAYLABAŞI-BOZDOĞAN     OLGUN
17.00 BOĞAZGÖREN-BEĞENDİK     EĞLEK
18.00 AKBAYIR     OLUR

 

B GRUBU 3.HAFTA 6NİSAN 2.SAHA

15.00 KEKİKLİ       GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS
16.00 ATLI KÖYÜ      ILIKAYNAK
17.00 KARAKOÇLAR     SÜNGÜBAYIR
18.00 BEŞKAYA-ÇATAKSU     A.KARACASU

 

 

  A GRUBU 4.HAFTA  13 NİSAN 2.SAHA

15.00 YAYLABAŞI-BOZDOĞAN      EĞLEK
16.00 OĞUZKENT     OLUR
17.00 BOĞAZGÖREN-BEĞENDİK     AKBAYIR
18.00 TAŞLIKÖY     OLGUN

 

B GRUBU 4.HAFTA 13 NİSAN 1.SAHA

15.00 ATLI KÖYÜ      SÜNGÜBAYIR
16.00 KEKİKLİ      A.KARACASU 
17.00 KARAKOÇLAR     BEŞKAYA-ÇATAKSU
18.00 GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS     ILIKAYNAK

 

 A GRUBU 5.HAFTA  20 NİSAN 1.SAHA

15.00 TAŞLIKÖY     OLUR
16.00 EĞLEK     OLGUN
17.00 OĞUZKENT     BOĞAZGÖREN-BEĞENDİK
18.00 YAYLABAŞI-BOZDOĞAN     AKBAYIR

 

B GRUBU 5.HAFTA 20 NİSAN 2.SAHA

15.00 GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS     A.KARACASU 
16.00 SÜNGÜBAYIR     ILIKAYNAK
17.00 KEKİKLİ      KARAKOÇLAR
18.00 ATLI KÖYÜ      BEŞKAYA-ÇATAKSU

 

A GRUBU 6.HAFTA  27 NİSAN 2.SAHA

15.00 EĞLEK     AKBAYIR
16.00 TAŞLIKÖY     BOĞAZGÖREN-BEĞENDİK
17.00 OLUR     OLGUN
18.00 YAYLABAŞI-BOZDOĞAN     OĞUZKENT

 

B GRUBU 6.HAFTA 27 NİSAN 1.SAHA

15.00 SÜNGÜBAYIR     BEŞKAYA-ÇATAKSU
16.00 GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS     KARAKOÇLAR
17.00 A.KARACASU      ILIKAYNAK
18.00 ATLI KÖYÜ      KEKİKLİ 

 

A GRUBU 7.HAFTA  4 MAYIS 1.SAHA

15.00 OLUR     BOĞAZGÖREN-BEĞENDİK
16.00 EĞLEK     OĞUZKENT
17.00 TAŞLIKÖY     YAYLABAŞI-BOZDOĞAN
18.00 AKBAYIR     OLGUN

 

B GRUBU 7.HAFTA 4 MAYIS  2.SAHA

15.00
A.KARACASU 
 
 
KARAKOÇLAR
16.00
SÜNGÜBAYIR
 
 
KEKİKLİ 
17.00
GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS
 
 
ATLI KÖYÜ 
18.00
BEŞKAYA-ÇATAKSU
 
 
ILIKAYNAK


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.