DOLAR 8,3039
EURO 9,7769
ALTIN 502,749
BIST 1126,99
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Erzurum 20°C
Az Bulutlu

Taşlıköy Olurdere Çeyrek Finalde

A Grubunda Turnuvanın favori ekibi Tüm rekorları alt üst etti. Mercedes Olurdere Tutulmuyor

Olurdere Oğuzkent’e bir çuval gol attı; 4 maçta 4 galibiyet alarak şimdiden Çeyrek final vizesini aldı.

Olurdere: 13

Oğuzkent:0

Aynı Gruptaki Jaguar Taşlıköy  ise fire vermeden, hız kesmeden erken çeyrek final biletini aldı.

Taşlıköy: 8

Olgun    : 0

 3.HAFTA A GRUBU PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

 O

 G

 A

 Av

 1

OLURDERE 

4

4

 –

– 

32

3

29

12

 2

TAŞLIKÖY

4

4

 –

– 

23

5

18

12

 3

YAYLABAŞI-BOZDOGAN

4

3

1

11

14

-3

9

 4

AKBAYIR

4

1

1

2

15

14

1

4

 5

OLGUN

4

1

1

2

12

16

-4

4

 6

EĞLEK

4

1

 3

11

17

-6

3

 7

OĞUZKENT

4

2

2

9

26

-17

2

 8

B.GÖREN-GÜVENLİK

4

4

6

24

-18

0

 3.HAFTA B GRUBU PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

 O

 G

 A

 Av

 1

SÜNGÜBAYIR

4

3

 –

1

20

9

11

9

 2

BEŞKAYA-ÇATAKSU

4

3

 –

1

14

8

6

9

 3

ILIKAYNAK

4

3

1

17

14

3

9

 4

A.KARACASU

4

2

2

13

16

-3

6

 5

KEKİKLİ

4

1

1

2

10

12

-2

4

 6

G.GÖRÜNDÜ-ALOS

4

1

1

2

11

14

-3

4

 7

KARAKOÇLAR

4

1

3

13

13

3

 8

ATLI KÖYÜ

4

1

3

8

20

-12

3



  A GRUBU 4.HAFTA  13 NİSAN 2.SAHA

15.00YAYLABAŞI-BOZDOĞAN  4 3EĞLEK
16.00OĞUZKENT 0 13OLURDERE
17.00BOĞAZGÖREN-GÜVENLİK 1 10AKBAYIR
18.00TAŞLIKÖY 8  0OLGUN

 

B GRUBU 4.HAFTA 13 NİSAN 1.SAHA

15.00ATLI KÖYÜ  2 6SÜNGÜBAYIR
16.00KEKİKLİ  3 4A.KARACASU 
17.00KARAKOÇLAR 2 4BEŞKAYA-ÇATAKSU
18.00GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS 4 5ILIKAYNAK
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.