DOLAR 8,3465
EURO 9,6728
ALTIN 504,359
BIST 1112,37
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Erzurum 18°C
Sağanak Yağışlı

Son 4 Belli Oldu

6HAFTA A GRUBU PUAN DURUMU
 
 

TAKIMLAR

 O

 G

 A

 Av

 1

OLURDERE 

6

5

 1

– 

41

7

34

16

 2

TAŞLIKÖY

6

5

 1

– 

28

7

21

16

 3

YAYLABAŞI-BOZDOGAN

6

4

 1

1

19

20

-1

13

 4

EĞLEK

6

3

3

25

24

1

9

 5

AKBAYIR

6

1

2

3

21

23

-2

5

 6

OĞUZKENT

6

1

2

 3

14

30

-16

5

 7

OLGUN

6

1

1

4

19

32

-13

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.HAFTA B GRUBU PUAN DURUMU

 
TAKIMLAR
 O
 G
 A
 Av
 1
BEŞKAYA-ÇATAKSU
5
4
 –
1
17
8
9
12
 2
A.KARACASU

4
2
2
11
17
-6
6
 3
KEKİKLİ

5
2
2
1
29
17
12
8
4
GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS

4
2
1
1
19
12
7
7
5
KARAKOÇLAR
3
1
1
1
15
17
-2
4
6
ATLI KÖYÜ
4
4
6
24
-18
0

 KALAN MAÇLAR
A GRUBU 6.HAFTA 27 NİSAN 2.SAHA
15.00 EĞLEK – AKBAYIR (5-2)
16.00 OLURDERE – OLGUN (7-2)
17.00 YAYLABAŞI-BOZDOĞAN – OĞUZKENT (4-2)
Taşlıköy bay

B GRUBU 6.HAFTA 27 NİSAN 1.SAHA
15.00 GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS – KARAKOÇLAR (6- 4)
16.00 ATLI KÖYÜ – KEKİKLİ (4-10)
BEŞKAYA-ÇATAKSU Bay
A.KARACASU Bay
B Grubundan Çekilen takımlarla oynanan maçlar ve alınan puanlar yok sayılacaktır.Bay geçen takımlara puan verilmeyecektir.Puan sıralamasında sadece kalan takımların birbirleriyle oynadığı maçlar dikkate alınacaktır.

 
SON HAFTA MAÇLARI
A GRUBU 7.HAFTA 4 MAYIS 1.SAHA
15.00 EĞLEK – OĞUZKENT
16.00 TAŞLIKÖY – YAYLABAŞI-BOZDOĞAN
17.00 AKBAYIR – OLGUN
OLURDERE Bay
Olurdere hanesine 3-0 yazılacaktır

B GRUBU 7.HAFTA 4 MAYIS 2.SAHA
15.00 A.KARACASU – KARAKOÇLAR
17.00 GÜNGÖRÜNDÜ-ALOS – ATLI KÖYÜ
BEŞKAYA-ÇATAKSU Bay
KEKİKLİ Bay
B Grubundan Çekilen takımlarla oynanan maçlar ve alınan puanlar yok sayılacaktır.Bay geçen takımlara puan verilmeyecektir.Puan sıralamasında sadece kalan takımların birbirleriyle oynadığı maçlar dikkate alınacaktır.

 

7. haftadan so
nra her iki gruptan 4 er takım çıkacak, bu 8 takım kendi aralarında eleme maçları yapacaklar.

 İşte grup maçları tablosu
8. hafta                          9. hafta                                10. hafta
 ÇEYREK  FİNAL
 

 YARI FİNAL      

 

 FİNAL VE 1., 2., 3. LÜK ÇLARI

  
 A GRUBU 1. Sİ       
 B GRUBU 4. SÜ   A-1 VE B-4 ÜN GALİBİ    
     BU TAKIMLARIN GALİBİ  
 A GRUBU 2. Sİ  A-2 VE B-3 ÜN GALİBİ    
 B GRUBU 3. SÜ      
     YENİLEN 3. LÜK MAÇI ŞAMPİYON 
 B GRUBU 2. Sİ      
 A GRUBU 3. SÜ  B-2 VE A-3 ÜN GALİBİ    
     BU TAKIMLARIN GALİBİ  
 A GRUBU 4. SÜ  B-1 VE A-4 ÜN GALİBİ    
 B GRUBU 1. Sİ  
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.