İlçemizin Ziyaret Tepesi mevkisinden çekilmiş, 110 fotoğrafdan oluşan Olur Yaz Fotoğrafları 2012 fotoğraf galerisini oluşturduk. Ziyaret tepesinden görebildiğimiz ilçemiz merkezine ait her tarafın fotoğrafını çekmeye çalıştık.

Fotoğraflara ulaşabilmek için tıklayınız.

Olur Akdağ Şenlikleri 2011 Fotoğraflarından oluşturmuş olduğumuz Akdağ 2011 galerisini izleyebilirsiniz. Bu fotoğraflar Olur Belediyesi tarafından çekilmiş olup; Olurluyuz.Com'a göndeirlmiştir. Olur Belediyesi ve Olur Kaymakamlığına Akdağ Şenliklerinde ki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Sizde elinizde bulunan şenlik fotoğraflarını bizimli paylaşmak istiyorsanız;

msn: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Facebook : http://www.facebook.com/#!/olurluyuz

Facebook Olurluyuz Grubu: http://www.facebook.com/olurluyuz#!/group.php?gid=6350303162

Telefon: Selim ÇELİK / 0 -505 -661- 1924 den bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Olur Akdağ Şenliği Fotoğrafları 2011

    2008 Olur Akdağ Şenlikleri için yapmış olduğum 2005 - 2008 Olur Fotoğraflarından oluşan bir sunu. Bu videonun orjinali arşiviminden isteyen kişi temin edebilir. Videoyu başlatmak için oynak butonuna tıklayınız.


Erzurum Olur İlçesi
Yükleyen Selim ÇELİK. -

Olur Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı töreninin fotoğraflarını izleyebilirsiniz.. Emeği geçen herkeze teşekkür ediyoruz.

Fotoğraflar: Olur SML

Galeri için tıklayınız.

İlçemiz Olur için hazırlamış olduğum Yaz fotoğrafları galerisini oluşturduk. Fotoğraflarda genellikle; ilçemizde yeni yapılan yerleri fotoğraflarını çekmeye çalıştık. Fotoğraflarda Olur Toki, yapılmakta olan Olur Yibo binaları ve ilçenin genel görünüşü hakkında çekilmiştir.

Fotoğraf Galerisi İçin tıklayınız.