DOLAR 8,058
EURO 9,6752
ALTIN 460,486
BIST 1408,14
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Erzurum 18°C
Parçalı Bulutlu

Olur İlçesi Protokol Listesi

12.11.2008
228
A+
A-
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
Kaymakam   İlker EKER
Belediye Başkanı   Sıddık DEMİRCAN
               
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI (KAYMAKAMLIK)
İlçe Yazı İşleri Müdürü    Yılmaz ÇİFTÇİOĞLU
İlçe Nüfus Müdürü    Serap ZENGİN 
               
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI  (İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ)
İlçe Emniyet Amiri   Durmuş CANDAN 
               
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI (İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI)
İlçe Jandarma Komutanı    J.Asb.Kd.Bçvş. Selahattin ŞAHİN 
               
CUMHURBAŞKANLIĞI’NA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Müftüsü   Ferhat KOÇAK 
               
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI 
Sosyal Yardımlaşama ve Dayanışma Vakfı Müdürü    Nevzat BEĞEN 
               
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI 
İlçe Tapu Müdürü V.   Bahattin ÖREN 
               
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI 
İlçe Tarım ve Orman Müdürü V.   Uğur SEZGİN 
               
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI 
İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü V.   Necati YALÇIN 
               
MALİYE BAKANLIĞI 
İlçe Malmüdürü V.   Nurettin COŞKUN 
               
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI 
İlçe Milli Eğitim Müdürü    Halil İbrahim GÜNEY 
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü    Nurullah POLAT 
               
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü V.   Erdal BEKTAŞ
               
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI 
İlçe Orman İşletme Şefi   Murathan HEKİMOĞLU
               
SAĞLIK BAKANLIĞI
İlçe Enterge Hastanesi Başhekimi   Dr. Tamer SEÇKİN
İlçe Enterge Hastanesi Müdürü V.   Yakup ZENGİN
               
ULAŞTIRMA BAKANLIĞI
PTT Sorumlusu    Ünal ÇİÇEK
Türk Telekom Şube Şefi   Veysel ÖZDEMİR
               
TARIMSAL KURULUŞLAR
Tarım Kredi Kooparatifi Müdürü   Hakan ÇİÇEK
               
MESLEK KURULUŞLARI
Ziraat Odası Başkanı   Tuncay ŞİMŞEK
Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü   Tahsin OKTAY
Muhtarlar Dernek Başkanı    Vedat ERGÜN
Çiftçi Mallarını Koruma Başkanı   Cüneyit CENGİZ
               
BANKA TEMSİLCİLERİ
Ziraat Bankası Şube Müdürü   İsmail Emre BİLEN
               
NOTER 
Noter İmza Yetkili Katip   Çağdaş YALÇIN
               
DİĞER KURULUŞLAR
ESKİ Olur Şubesi Sorumlusu   Aslan DURAN
ARAS A.Ş. İşletme Başmühendisi   Yalçın ARSLAN
               
TBMM’DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER 
AK Parti İlçe Başkanı    Mevlüt KAYA
CHP İlçe Başkanı   Feridun KAPLAN
MHP İlçe Başkanı   Hacı Osman AKTÜRK
İYİ Parti İlçe Başkanı    Huriye ÖZGÜL
               
               
TBMM’DE GURUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLER
SP İlçe Başkanı   Abdulmecit KILIÇ
               
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
Belediye Meclis Üyesi   (AK PARTİ)   Mahmut ALTAN
Belediye Meclis Üyesi   (AK PARTİ)   Gökçin ÖZDEMİR
Belediye Meclis Üyesi   (AK PARTİ)   Tuncay ŞİMŞEK 
Belediye Meclis Üyesi   (AK PARTİ)   Gürsel AKPINAR
Belediye Meclis Üyesi   (AK PARTİ)   Cevat KOÇAK
Belediye Meclis Üyesi        (MHP)   Kemal AKTÜRK
Belediye Meclis Üyesi        (MHP)   Kenan DİNÇ
Belediye Meclis Üyesi  (İYİ PARTİ)   Hayrettin KILIÇ
Belediye Meclis Üyesi  (İYİ PARTİ)   Okay YORULMAZ 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.