Olurlu Şehitler

 

Olurluyuz.Com Web Sitesi; Olurluyuz.Com web sitesine ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır. Lütfen Olurluyuz.Com Web Sitesi'ni kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz.

Kullanım Şartları

· İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Olurluyuz.Com Web Sitesi'nin ve bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Olurluyuz.Com’ in yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

· Olurluyuz.Com Web Sitesi'ni ziyaret edenlerin, forum sayfaları ve yorum platformlarına katılanların, reklâm ve sponsorluk veren şirketlerin, Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, Olurluyuz.Com logosunun, Ana sayfa ile alt bölüm bağlantılarının Olurluyuz.Com dışı web sitelerinde kullanımı, Serander.Net’ in ileriki zamanlarda vereceği diğer (sohbet odası, on-line mesaj v.b.) hizmetlerinin ve kullanıcılar tarafından Olurluyuz.Com sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dâhil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, İnternet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, Olurluyuz.Com’ un hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

· Olurluyuz.Com Web Sitesi'nde yer alan her türlü bilgi, istatistikî şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Olurluyuz.Com tarafından garanti edilmemektedir.

· Olurluyuz.Com Web Sitesi’nde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistikî şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Serander.Net’in hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

· Olurluyuz.Com site içeriğinde yer alan tüm yazılar, makaleler, bilgiler, genel olarak yayına sunulan yazılı ve görsel tüm materyaller öncelikli olarak birinci elden sahiplerine ulaşılarak alınan izinler doğrultusunda yayınlanmakta olup, bunun dışında kaynaklarına ulaşılamadığı durumlarda tüm bu materyaller kaynak belirtilerek ( İster web sitesi olsun, ister şahıs/kurum olsun ) yayınlanmaktadır. Bu konuda oluşabilecek olan her türlü problem için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresine e-mail göndererek irtibat kurulabilmektedir.

· Olurluyuz.Com Web sitesi çalışanları tarafından yapılan her türlü röportaj, haber, video kayıtları vs. gibi çalışmaların hiç birisi Olurluyuz.Com Web sitesi yönetiminin izni olmaksızın farklı platformlarda (diğer web siteleri, forum siteleri vs. gibi) yayınlanamaz. Bu ve bunun gibi talepler için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresine e-mail gönderilerek müracaat edilebilir. Bununla birlikte Olurluyuz.Com'da yer alan yazılı ve görsel materyallerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

· Olurluyuz.Com web sitesi tarafından web sitesi bünyesinde görev alan (yazarlar, içerik hazırlayıcılar ve çalışanlar) kişi ve kişilere verilmekte olan Olurluyuz.Com uzantılı e-mail hesaplarının güvenilir bir şekilde kullanımı, kullanıcı hesapları ve şifrelerinin korunması tamamen kullanıcıların sorumluluğunda olup, e-mail hesaplarının kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Olurluyuz’un hiçbir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir. Ayrıca, kişisel e-mail hesapları tamamen kullanıcılarını bağlamakta olup Olurluyuz.Com web sitesini hiçbir şekilde temsil edemez.

· Olurluyuz.Com Web Sitesi' ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Olurluyuz.Com’a ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287'ye uygun olarak Erzurum Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Olurluyuz.Com tarafından beyan ve iş bu Olurluyuz.Com Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

· Olurluyuz.Com, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

Olurluyuz.Com © | Olur Kültürü...

İnternet Sitesi Yönetimi