Olur İlçesi Güncel Haberler

Kamu Kuruluşları

Web Sayfası Yok
0 (442) 841 20 69

 

 

Tapu Sicil Müdürlüğü Hükümet Konağının 2. katında 3 personelle hizmet vermektedir.2007-2008 yıllarında yapılan tapulama çalışmaları ile ilçemizin kadastro çalışmaları tamamlanmış olup yapılan çalışmalar sonucu hazırlanan tapular Müdürlüğümüz tarafından dağıtılmaktadır.

Yurt genelinde olduğu gibi İlçemizde TAKBİS Sistemine geçilmiş olup hizmetler daha verimli bir şekilde yürütülmektedir. Müdürlüğümüz bütün imkansızlıklara rağmen Sayın Kaymakamımız Selim PALAMUT Beyin desteğiyle Aziziye Tapu Sicil Müdürü olarak atanan Atalay SOLAK Beyinde gayretiyle yenilenmiş, teknik imkanları bölge müdürlüğümüzün katkılarıyla geliştirmiş.İlçemizde şuan itibariyle en sağlıklı, tertipli ve seçkin kurumlar arasında yerini almıştır.

Dairemizin fotokopi makinesinin dışında donanım bakımından hiçbir eksiği yoktur. Tüm kurumlarla uyum içinde çalışmaktayız.

Atama nedeniyle boş olan Tapu Sicil Müdürlüğüne Nizamettin ÖZDEMİR vekâlet etmekte olup, bir arşiv uzmanı ve bir hizmetli arkadaşımız olmak üzere 3(üç) personelle hizmet vermekteyiz.