DOLAR 8,5097
EURO 10,2829
ALTIN 499,476
BIST 1441,33
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Erzurum 24°C
Parçalı Bulutlu

Bursa Futbol Turnuvası

10.11.2008
163
A+
A-

TURNUVAYA KATILAN KÖYLER
1- Akbayır (Kağ)
2- Altunkaya (Mehenk)
3- Atlı (Ori)
4- Karakoçlar( Pulur)
5- Ilıkaynak (Arkünis)
6- Eylek (Ortiz)
7- Süngübayır (İniset)
8- Taşlıköy ( Hükam )
9- Uzunharman (Haydos)
10- Yaylabaşı ( Kamis+Parisor)

9 HAFTA OYNANACAK MAÇ FİKSTÜRÜ

1.HAFTA 18 MART
Taşlıköy (Hükam)- Uzunharman (Haydos) saat 13
Akbayır (Kağ) – Altunkaya (Mehenk) saat 14
Atlı (Ori)- Karakoçlar (Pulur) saat 15
Süngübayır (İniset)- Eğlek (Ortiz) saat 16,30
Yaylabaşı (Kamis+ Parisor)- Ilıkaynak (Arkünis saat 17,30

2. HAFTA 25 MART
Atlı (Ori)- Ilıkaynak (Arkünis
Uzunharman (Haydos)- Karakoçlar (Pulur)
Akbayır (Kağ)- Eğlek (Ortiz)
Süngübayır (İniset)- Yaylabaşı (Kamis+ Parisor)
Taşlıköy (Hükam)- Altunkaya (Mehenk)

3. HAFTA 1 NİSAN
Altunkaya (Mehenk)- Eğlek (Ortiz)
Taşlıköy (Hükam)- Karakoçlar (Pulur)
Uzunharman (Haydos)- Ilıkaynak (Arkünis
Akbayır (Kağ)- Yaylabaşı (Kamis+ Parisor)
Atlı (Ori)- Süngübayır (İniset)

4. HAFTA 8 NİSAN
Altunkaya (Mehenk)- Yaylabaşı (Kamis+ Parisor)
Karakoçlar (Pulur)- Ilıkaynak (Arkünis
Taşlıköy (Hükam)- Eğlek (Ortiz)
Uzunharman (Haydos)- Süngübayır (İniset)
Akbayır (Kağ)- Atlı (Ori)

5. HAFTA 15 NİSAN
Altunkaya (Mehenk)- Atlı (Ori)
Eğlek (Ortiz)- Yaylabaşı (Kamis+ Parisor)
Taşlıköy (Hükam)- Ilıkaynak (Arkünis
Karakoçlar (Pulur)- Süngübayır (İniset)
Uzunharman (Haydos)- Akbayır (Kağ)

6. HAFTA 22 NİSAN
Yaylabaşı (Kamis+ Parisor)- Taşlıköy (Hükam)
Ilıkaynak (Arkünis- Süngübayır (İniset)
Eğlek (Ortiz)- Atlı (Ori)
Karakoçlar (Pulur)- Akbayır (Kağ)
Altunkaya (Mehenk)- Uzunharman (Haydos)

7. HAFTA 29 NİSAN
Ilıkaynak (Arkünis- Akbayır (Kağ)
Yaylabaşı (Kamis+ Parisor)- Atlı (Ori)
Taşlıköy (Hükam)- Süngübayır (İniset)
Eğlek (Ortiz)- Uzunharman (Haydos)
Karakoçlar (Pulur)- Altunkaya (Mehenk)

8. HAFTA 6 MAYIS
Süngübayır (İniset)- Akbayır (Kağ)
Atlı (Ori)- Taşlıköy (Hükam)
Yaylabaşı (Kamis+ Parisor)- Uzunharman (Haydos)
Ilıkaynak (Arkünis- Altunkaya (Mehenk)
Eğlek (Ortiz)- Karakoçlar (Pulur)

9. HAFTA 13 MAYIS
Taşlıköy (Hükam)- Akbayır (Kağ)
Atlı (Ori)- Uzunharman (Haydos)
Süngübayır (İniset)- Altunkaya (Mehenk)
Yaylabaşı (Kamis+ Parisor)- Karakoçlar (Pulur)
Ilıkaynak (Arkünis- Eğlek (Ortiz)

Kapanış ve kupa töreni.

Maçlar saat 13 te başlayacak, 50 şer dakika oynanacaktır. Birinci hafta da belirtilen maç saatleri diğer haftalar içinde geçerlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.